Adem & Havva Saç Ekimi ve Estetik Danışmanlığı Merkezi estetikte son teknolojiyi takip eden bir dünya markasıdır. Uluslararası sağlık kongreleri, fuarları ve eğitim seminerlerini tüm titizliği ile takip etmektedir. Katıldığı uluslararası toplantılarda, TV kanallarında, görsel basında ülkemizi sağlık turizm alanında temsil etmektedir. Merkez naturel görünüme ulaşmanız için sizlerle ortak kararlar alır. Talep ettiğiniz işlem ya da operasyon hakkında size en ince ayrıntısıyla bilgi verir.

Şişli’deki merkezlerinde saç ekiminden vücut estetiğine, diş estetiğinden angi-aging uygulamalarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedirler.

4 YORUMLAR

  1. ben de saç ekimi olmak istiyorum. şuan araştırma safhasındayım. üstünde durduğum bi iki yer var. burası da onlardan biri. rafet el roman burda ekim yaptırmış diyolar. doğru mu acaba? bilgisi olan var mı?

  2. Bende Almanyadan başvurmuştum bu merkeze. buradan bir arkadaşım tavsiye etmişti. Ektireli 4 ay oldu şu an gayet iyi görünüyor. Saç ekimi yaptırdığımın 3 gün sonrasında yıkama için merkeze gittiğimde Rafet El romanı orada gördüm, merhabalaştık. Ama soramadım bişi.

CEVAP VER