Anatomica Saç Ekimi Kliniği

Saç ekimi; hassas ve tıbbi donanım gerektiren bir uygulama olduğundan ekimi yaptırmak istediğiniz merkez hakkında detaylı araştırma yapmalısınız. Kliniğimize başvurduğunuzda uzmanımızla isteklerinizi, size uygun ekim yöntemini, saç ekimi öncesi ve sonrasındaki süreci detaylıca öğreneceğiniz bir görüşmeye dâhil olursunuz.

Tecrübeli ekimiz, öncelikle saç dökülmenizin nedenini öğrenmek için sizi detaylı bir muayeneye alacaktır. Kliniğimizde tüm işlemler doktor kontrolü altında ve ameliyat ortamında gerçekleştirilir.

Kimler saç ekimi yaptırmalı?

Saç ekimi, erkek tipi dökülme sonucu saçsız kalan bölgede yeniden saç çıkarabilecek etkili bir tedavi yöntemdir. Erkek tipi saç dökülmelerinin nedeni %95 oranında genetik olduğundan, krem ya da ağız yoluyla alınan ilaçlar ne yazık ki istenilen sonuçları veremez.

Saç dökülmesi, kişilerin psikolojisini de olumsuz etkilemektedir. Bu anlamda, saç dökülmesi fiziksel bir rahatsızlıktan öte estetik bir kaygıdır. Eğer siz de aynaya baktığınızda kendinizi daha mutlu ve genç hissedecekseniz saç ekimi yaptırmalısınız. Bu aşama, saç ekiminde çok önemlidir. Saç ekimi, her şeyden önce sizi mutlu edecekse yapılmalıdır.

CEVAP VER