Çevre Hastanesi Türkiye’nin deneyimli uzman doktor ve saç cerrahi asistanlarını bünyesinde barındırmaktadır. Saç naklinin ulaştığı son nokta olan FUE (folliküler ünite ekstraksyonu) ve FUT (folliküler ünite transplantasyonu) metotlarının her ikisini de Dünya standartlarında uygulayabilen nadir kliniklerdendir. İlkeleri tek seansta doğal ve maksimum saç naklini gerçekleştirmektir.

Uzman dermatolog tarafından saçlarınızın dökülme nedeni tespit edilecek, sizin için en uygun tedavi alternatifi sunulacaktır. Ayrıca saçta incelme, kırılma ve saç bakımı, saç tellerinde zayıflama gibi problemleriniz için öneriler alacaksınız. Gerçekleştireceğiniz saç ekimi sayesinde ömür boyu taşıyacağınız doğal saçlara sahip olacaksınız. Unutmayın ki uzmanlarca yapılmayan transplantasyonlar doğal görünüme sahip olmayacaktır!!!

Mecidiyeköy’de yer alan Çevre Hastanesi’nde saç ekiminin yanında beyin cerrahisinden plastik cerrahiye, kulak burun boğazdan kadın hastalıkları ve doğuma, göz sağlığında cildiyeye pek çok alanda hizmet alabilirsiniz.

12 YORUMLAR

  1. merhabalar. ben saç ekimi yaptırıcam. bizim mahelleden biri çevre hastanesinde ekim yaptırdı. 5 ay önce. şidilik memnun. burada başka ekim yaptıran var mı? memnun olan ya da olmayan. düşüncelerini yazarsa çok sevinirim.

  2. benim kuzenim yaptırdı. çok ilgilendiler. ekimi de gayet güzel geçti. nerdeyse bir sene oldu. saçları çıktı. gayet memnun operasyonundn. benim de dökülmelerim başladı. yakında ben de giderim gibi gözüküyo.

  3. Sonunda saç ekimi yaptırdım ben şunu sölemek isterimki ekim yaptırcanız yer kılinik deil hastane olsun ki orda yatın çünki kılinik sizi eve gönderiyo ilk 3 gün sıkıntı olur evde kafa kan içinde kalıyo öle dedikleri gibi ufak operasyon deil ineler gözden yaş getiriyo azın yüzün şişiyo ama saç için deer ömür boyu çekmekdense 1 hafta çekerim biter ben Ç… Hastanesinde ektirdim evden sizi alıyolar araçla hastanede 3 gün konaklama 3 öğün yemek güzeell amma başda size denilen 3000 3500 grefti ekmiyolar bana 2700 ektiler orda biriyle tanışdım onada aynı yalanı sölemişler seni ameliyathaneye aldıktan sonra diolar 2700 çıktı die tepe bölgen tam kapanmaya bilir 2 operasyon gerekebilir die ama iş işden geçmiş oluyo bide saçınızı ekerken aralarında dedikodu yapıyolar saçınıza hakim olmuyolar benim saçımı mikro motorla açan bayan ucların dandik oldunu söyleyip duruyodu sonra uç geldi bileyledi falan biri kapıyı açıyo diyo daha bitiremedinizmi biraz çabuk olun çünki çok müşteri var ellerinde walla bunlar benim çok zoruma gitti bana tercübe oldu sizede olur inşalla..

  4. iki seans sac ekimi yaptirdim,her iki seansta da doktor yüzü görmedim, tüm islemleri ordaki personel yapiyor (kimisi cok ukala) herseyin en iyisini bilirler,ortam cok kötü hic steril degil, asla ve asla sizin dediklerinizi yapmazlar, ne dersiniz deyin onlar kendi istedikleri gibi ekim yaparlar! ellerine düstünüzmü isiniz bitmis demektir!asla ve asla ödediginiz paranin karsiligini alamiyorsunuz!birinci seansta ikinci seansi düsündükleri icin nispeten biraz iyiydi.. ilk seansta 3500 tl ödedim, 3000 in üzerinde graft sözü vermelerine ragmen, 2700 alabildik dediler? dedikleri rakamdan da süphem var.. ikinci seansta 2350 alabildik dediler, o da süpheli? ikinci seansta 2800 tl ödedim.. 6050 graft ekildi(!) külliyen yalan! kessinlikle o kadar ekildigine inanmiyorum
    cevre hastanesini asla kimseye tavsiye etmiyorum

  5. SELAM ARKADAŞLAR 2 YIL ÖNCE S.E. TÜRKİYE EKİBİNDE SAÇ EKTİRDİM KAFAMDA Kİ YARALAR HALA GEÇMEDİ 3500 GREFT EKİM YAPILDIGI SÖYLEDİLER TOPLASAN 500 TANE CIKMAZ ARKADAŞLAR AÇILAN KANAL SAYISINI AKLINIZDA TUTUN SİZE SÖYLENENİ DEGİL F.CANI ALLAHA HAVALE EDİYORUM YASAL İŞLEMLERİ BAŞLATACAM ELİMDE BÜTÜN DELİLLER MEVCUT O EKİP NEYSE SAYGIMI BOZMAYIM BURDA…

  6. 17 nisan 2015 tarihinde çevre saç ekim merkezinde saç ektirdim, ekilen saçlar için birşeyler söylemek için henüz çok erken ama sürecin başından sonuna kadar hastane ve çalışanlarının tutum ve yaklaşımları sonucun da olumlu olacağı kanaatindeyim! Bu süreçte başta Emine hanım, Dr Ali bey, Şule hanım ve recep bey’e sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim! 3500 e yakın saç ekildi, mükemmel bir saç çizgisi oluşturuldu ben şimdiden çok memnunum çevre saç ekim’i tavsiye ediyorum!

  7. Merhabalar, saç ekimini düşünen tüm arkadaşlara sesleniyorum, çok riskli bir işlem ve sakın yeni ekiplere yaptırmayın, kesinlikle iyi araştırın ben İzmir Gazi Hastanesinde yaptırdım 5. ay bitmek üzere önlerde açılmam vardı. Artık kendi SAÇLARIMI KAYBETMİŞ DURUMDAYIM. Az bir dökülmeniz varsa doğal yollara başvurun, sizi para olarak gören saç ekim merkezleri, hemen ekim yapalım moduna girebilir ben böyle bir durumu bizzat tecrübeledim. Kanmayın. sonuç nolur bilmiyorum ama fiyaskoya doğru gidildiğini hissediyorum. Ve sürece gelince, ” tamamen Çile”, umarım sağlığıma kavuşurum. Şu an operasyondan sonra iltihap kapmış durumdayım cildim de düzelmedi 4 aydır antibiyotik alıyorum. Sonuçları bekliyorum, merak eden arkadaşlar benle iletişime geçebilir.

CEVAP VER