Uluslararası Kalite standartlarında sağlık hizmeti veren Dora Hospital, konuklarına sağlık hizmeti sunmak için İstanbul Fulya’da 2009 yılından itibaren hizmet vermektedir. Butik hizmet anlayışını sağlıkla bütünleştiren Dora Hospital ‘da herşey sağlığınız ve konforunuz için tasarlandı.

Koruyucu, teşhis ve tedavi edici hekimlik hizmetinin üst düzeyde sağlanması için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan uluslararası standartları yakalamak için modern teknolojiyi başarılı, deneyimli ve güvenilir personelimizle birleştirdik ve sizlere verdiğimiz önem nedeniyle insan odaklı DORA HOSPITAL’ı kurduk.

Hastalarımıza en doğru tanı ve hızlı tedavi hizmetini sunarak yaşam kalitesini yükseltmek, hasta güvenliğini ve memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmak, bilgi ve becerilerimizle, güvenilir, sağlıklı ve mutlu yaşamınıza katkıda bulunmak için, dur durak bilmeden çalışmaya devam ediyoruz. Sağlıklı günler dileriz.

9 YORUMLAR

  1. merhabalar ben şubat sonu gibi ekim olmayı düşünüyorum. fatih dağdeleni çok duydum televizyonda da reklamları var. araştırıyorum . ekim olan var mı kendisinde. memnunlar mı. biraz bilgi verebilirlerse çok sevinirim.

  2. evet ya. ben de reklamlarda gördüm. fatih dağdelen de saç ekimi yaptıracak olan var mı? versa bize yazabilrler mi acaba. memnuniyetlerini, neler yaşadıklarını? fiyat ne kadar? ilgi alaka nasıl?

  3. fatih bey,in sac ekimi yaptigi bazi kisilerin resimleri

    benimde bu sorunum var bir kac yildir arastiriyorum hakan doganay ve muttalip keser isimleri hep on planda

    • Ben kasim 13 te **** da sac ektirdim.2 ay gecti daha tik yok.endiseliyim acikcasi. Tavsiye uzeri geldim ama keske iyi arastirsaydim.cunku ameliyata reklamdaki gibi fatih dagdelen girmiyor.hata adamin yuzunu bile girmedim.2 hemsire ile 3 erkek tarafindan saclarim ekildi.kotulemekte istemem ama simdilik kimseye de tavsiye edemem!!!

  4. merhabalar,bugun tam uc ay oldu sac ektireli ve gercekten cok menmun kaldim saclarim cok iyi uzuyor dr f.d. equipi sag olsun ve herkese tawsiye ederim hemde gozu yumuk!!!benden equipe selamlar 😉

  5. Dorada saç ektirmiştim saçlarımı Lale Keskin ekmişti. 1 yıl geçti aradan saçlarım çok güzel oldu saç ekildiği anlaşılmıyor.. Dora hospitala ve Lale hanıma çok teşekkürlerrrr

CEVAP VER