1976 yılında doğan Dr. Emre Çiçek 1998 yılında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Botox dolgu ve Yüz terapileri konusunda eğitimlerini Dr. Mauricio De Maio; İsviçre La Prairie Clinic Dr. Roland Ney; Dr.Herve Raspaldo ve Dr. Koenraad De Boulle’dan aldı.

Dolgular (Dudak yanak nasolabial glabellar tear trough vs.) eğitimlerini İtalya Siena Üniversitesi’nden Prof. Dr. Pier Antonio Bacci’ den aldı.

Ulthera ameliyatsız yüz germe ile ilgili eğitimlerini 2010 da Harvard Üniversitesi Tıp fakültesinden Prof.Dr.Matthew White ve Prof.Dr.Diane Duncan dan aldı.

Saç ekimi (FUT ve FUE eğitimlerini), saç dökülmesinin önlenmesi, saç mezoterapisi konusundaki eğitimlerini ESHRS Derneği Başkan Yardımcısı İngiltere’den Dr. Bessam Farjo ve Nilofar Farjo’dan eğitimlerini aldı. Saç ekimi ile ilgili Prof. Dr. A. Barrera – Dr. J. Cooley- -Dr. J Greco (USA) ve Dr. A. Ginzburg workshoplarına ve seminerlerine katıldı.

Yurtiçi ve yurtdışı tüm kongrelere katılan Dr. Emre Çiçek, European Masters of Antiaging International Masters of Antiaging Network Lipolysis Medikal Estetik Derneği, Medikal e-Estetik Hekimler Derneği üyesidir.

CEVAP VER