Este Cerrahi, estetik ve saç ekimi konusunda hizmet veren özel bir kuruluştur. Genel Koordinatör Sevda Aslan ve Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alp Aslan, sektörde uzmanlaşmış bir çekirdek ekip oluşturarak Este Cerrahi markasını oluşturmuşlardır.

Este Cerrahi olarak özellikle saç ekimi operasyonlarına büyük önem vermiş olup her zaman için en son teknolojiyi ve tıbbi yenilikleri takip ederek hastalarına her zaman en iyi hizmeti sunmayı kendilerine görev edinmişlerdir. Nişantaşı’nda yer alan merkezde saç ekiminin yanı sıra burun, göğüs, çene, yüz, dudak ve boyun  cerrahi operasyonları da yapılmaktadır.

2 YORUMLAR

  1. alp bey merhaba 6 aralık 2013 te 4500 greft sac ekimi yaptım.özellikle sağ kulak üstü bölgesinde 10 metreden görülebilecek kadar sac köklerinin alındığı bölgede aşırı derecede bir acılma sözkonusudur.olmayan sacımı bırakıp artık var olan sacımı kaybetme korkusunu yaşıyorum.alınan greftler gelmeyecekse orası nasıl kapanır birde madem alınan greftler hiçbir zaman gelmeyecekse aklıma şöylede bir soru geldi o zaman insanın vücudunda istenmeyen kılları böyle alırsak tamamen kurtulurmuyuz? 0 535 413 68 86 yaklaşık 45 gun oldu ekilen saclar yuzde 90 ı döküldü.PRP operasyon esnasında yapıldı birde hergun parmak uçlarımla masaj yapıyorum.en kısa zamanda cevabınızı bekliyorum.

  2. 5 mart 2p14 te kliniginizde saclarimi ekirdim.yalniz dokuz ay olmadina ragmen halen seyrek sacima bakildiginda kafa derim cok.net.bi.sekilde.gorunuyor yanlara ekildigi kadar sik.ekilmemis bu durum da ne yapabilirim.

CEVAP VER