Modern dünyamızın sizler için sunduğu olağan üstü yeniliklerle insanlık tarihinin vazgeçilmez isteği olan güzellik ve eşsiz bir görünümü sizlerle buluşturmayı kendine hedef edinmiş olan Estemylife daha güzel ve sağlıklı bir görünüş için sorunlarınıza hızlı, etkili ve kalıcı çözümler üreterek hiç bir fedakarlıktan kaçınmadan, tüm sorumluluklarının bilincinde olarak sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunmaktır.

Merkezi Bağdat Caddesi’nde bulunan Estemylife saç ekimi, kaş, bıyık, favori, sakal ekimlerinin yanı sıra saç kıran, kepeklenme, saç dökülmesi gibi tedavileri de başarı ile gerçekleştirmektedir.

3 YORUMLAR

  1. 29.01.2014 tarihinde bir arkadaşımın tavsiyesiyle Hisar ****** ****** Hastanesi saç ekim merkezin de saç ektirdim. Ekim süresince ekibin ilgisi ve iş konsantrasyonları, ortamın hijyenikliği ve ekim sonrası daha önceden söylemiş olduklarım tahaattütlerin fazlasını yerine getirmeleri dolayısıyla memnun oldum. Tüm çalışanlara teşekkür ederim.

  2. Merhaba,

    ilgili kurum ile bende irtibata geçtim. ama sizin de bildiğiniz gibi saç ekimi çok büyük bir problem. şikayetçi olan bir çok insan var ve dolayısıyla bu durum benim her kuruma kuşkuyla bakmama sebep oldu. acaba benimle öncesi sonrası fotoğraflarınızı paylaşabilir misiniz? inanın çok yardımcı olacaktır.
    teşekkür ederim.

CEVAP VER