Estenet saç ekim teknolojisinin çıktığı 1997 yılında Türkiye’ de çalışmayı Ar-Ge düzeyinde başlatmış olup Mezoterapi, Fut ve Fue yöntemlerini büyük bir başarı ile uygulayıp günümüzde en sık kullanılan Fue yöntemini uygulamaktadır. Klinikte bulunan tüm donanımın eksiksiz olması gerekliliğinin bilinciyle son teknoloji cihazlarla donatılan Estenet Saç Ekimi ve Estetik Merkezi olarak bilimsel, disiplinli, ciddi ve akademik vizyonu hizmet anlayışı ile sektörde iyi bir yere gelmeyi hedeflemektedir.

Ataşehir’deki merkezde saç ekiminden saç tedavilerine, estetik ve plastik cerrahiden bölgesel zayıflamaya, lazerli tedaviler ve epilasyondan anti-aging’e kadar pek çok alanda hizmet vermektedir.

3 YORUMLAR

 1. Evet arkadaşım , ben yaptırdım..
  Bugün tam 1 hafta oldu..
  Kısaca şunu söyleyeyim : Verdiğiniz paranın karşılığını göreceğiniz bir ekip çalışması yapılıyor. Başta Meryem ve Burcu hanım olmak üzere tüm çalışanlara tek tek sevgi ve saygılarımı sunuyorum..
  Hergün aranıyorum ve durumum soruluyor. Ben Antalyadayım onlar İstanbulda.. Ama bir aile gibi olduk.
  Neler yapmam gerektiği , sıkıntımın olup olmadığı , kısaca size sizden fazla önem veriyorlar.
  1 hafta olmasına rağmen çok güzel sonuç çıktı. Dökülüp tekrar çıkacağını biliyorum. Sorun yok.
  Herkese tavsiye ederim..

 2. slm ben e..nette 2. ekimimi yaptırdım ilk ekimde ismi çok tuhaf bir ismi vardı hala telaffuz edemiyorum ilk ekim güzeldi sonra tekrar açıldı 2.si ise şuan yaptıralı 6 ay oldu şuanlık görüntüden memnunum ama ahmet beyin dedigi gibi ilk operasyonda ne arayan nede soran vardı gidince çok sitem ettim ikincisinde ilk üçay arada bir aradılar sonra gene ses seda yok genel olarak ahmet beyin söyledikleri aynen doğrudur bende aynen katılıyorum

 3. Ben burda sac ekimi yaptırdım ancak sonrasında ki ilgi çok kötüydü zaten bir süre sonra telefonlarıma dahi çıkmadılar. Sac ekimi öncesi prp hediye ediyoruz diye söz vermelerine rağmen sözlerini tutmadılar ve benim 1 seans prp mi yapmamak için telefonumu dahi açmadılar. Sık sık da adres değiştirmişler. Güven veren ve memnun eden bi yer değil benim görüşüm.

CEVAP VER