Estethica Tıp Merkezi isminden güç alarak insan sağlığına saygılı, modern teknolojik cihazları ve uzman doktorları eşliğinde doğru tedavi yöntemleri ile gerekli tıp etiğini unutmadan hastalarını sağlıklarına kavuşturmayı amaçlamış, bu anlamda toplam kalite anlayışı doğrultusunda, hastaların beklenti ve memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmak ve yüksek kalitede sağlık hizmeti vermek amacıyla da “Mükemmellik Merkezleri” oluşturulmuştur. Estethica’da teknolojik yenilikler, bilimsel ve yönetsel gelişmeler sürekli takip edilerek hastaların hizmetine sunulmaktadır.

Estethica Levent ve İncirli’de bulunan Özel Ethica Hastaneleri, Bakırköy Ethica Tıp Merkezi ve Estethica Ataşehir Tıp Merkezi olarak 4 farklı merkezde başta saç ekimi olmak üzere ağız ve diş sağlığından dermotolojiye, fizik tedavisinden estetik ve plastik cerrahiye, kadın hastalıklarından bölgesel incelmeye kadar bir çok alanda hizmet vermektedir.

1 YORUM

  1. faruk arkadaşımın dediği gibi ;

    bende gittim konuştum , herşey güzel anlaştık , ekim olacağını söylediler ve kan tahlili yaptırdılar . hepatit b olduğumu ve ekimin gerçekleşemeyeceğini söylediler . sonuç olarak 185 lira tahlil parasının olduğunu ve bunu geri vermeyeceklerini söylediler ….insanları mağdur etmekten başka bişe değil .

    ben şimdi başka bi yerle anlaştım orada yaptıracağım…

CEVAP VER