Kaşlar, göz şeklini tanımlamak için yardımcı kritik bir yüz özelliği vardır. Kaşlar, yüz daha merkezi bir konumda ve gözleri kare (tek ve en önemli yüz elemanı) hizmet gibi pek çok açıdan, kaş, kafa derisi, saç birden görünümünü daha önemlidir. Kafa derisi, saç kaybının aksine, kişinin kaş kaybının doğal bir süreç olarak izlenebilir ve bu nedenle, kozmetik olarak kabul edilebilir değil.

Kaşlar zamanla ince için kaş için kaş ve genetik bir eğilim büyümeye veya kaybolmaya koparma, doğuştan yetersizlik tekrarladı, çeşitli tiroid ve diğer sistemik hastalıklar, alopesi areata, yanık, dövme, enfeksiyonlar gibi nedenlerle kaybedilmiş olabilir.

 

Kaş ekimi

Kaş restorasyon, kafa derisi üzerinde yapılan diğer saç nakli prosedürleri için benzer, uygun adaylar için, nakledilen saç kalıcıdır. Ancak kaş kendilerine özgü özellikler olduğundan, kaş nakli, saç nakli önemli yollarından bir dizi farklı.

Kaş Anatomi ve Fizyoloji

Yönde kaş, saç, kaş farklı bölgelerinde dramatik olarak değişir. Saç, kaş, burun yakın bölgede yukarı puan. Kaşının üst kısmında saç dışa ve aşağı işaret ediyor. Kaş alt kısmında saç dışa ve yukarı doğru büyür. Bu criss-cross büyüme deseni, ince doğal yükseklik her kaşının ortasından yatay olarak çalışan bir yakınsama ve form, kaş ortasındaki tüyleri neden olur.

Ikinci belirgin özelliği, kaş, saç, saç, cilt yüzeyinin düz büyür böylece kıllar çok akut bir açıyla folikül ortaya çıkması. Bu, kafa derisi, saç, saç ve saç derisi arasındaki açı 45 derece olabilir aksine.

Kaş üçüncü önemli özelliği tüyleri 1 ziyade bireysel lifler, büyümeye, kafa derisi, saç karakteristik 4 saç foliküler ünite gruplama.

Kaş saç dördüncü ayırt edici unsur, saç büyüme döngüsünün çok kısa olmasıdır. Bu dinlenme fazı (telojen) girer ve dışarı düşüyor o kaş, saç, sadece yaklaşık 4 ay önce (anagen) artacak demektir. Buna karşılık, kafa derisi, saç derisi saç çok daha uzun büyümesini sağlayan, 3 ila 7 yıl sürecek bir büyüme evresi vardır.

Kaş nakli Tekniği

Kaş nakli en önemli özelliği, doğal saç yönü çok yakından takip etmektir. Bu, çok ince bir kaş boyunca yanal bir hareket olarak kaş medial sonunda saç ve saç yönde ilerlemiyor fan gibi şevli yeniden açı değişimleri gerektirmektedir. En önemlisi, bu saç mümkün olduğunca düz yalan sigorta olarak kıllar için alıcı siteleri gibi siteler yapılıyor, cilt yüzeyi boyunca, kelimenin tam anlamıyla slaytlar bir çok ince-gauge iğne ile yapılmış olmalıdır büyüdükçe deri yüzey.

Kaş restorasyon diğer önemli bir parçası sadece saç köklerinin tek tek kullanılabilir. Kafa derisi doğal olarak 1 – 4-saç foliküler üniteler oluşur bu yana, bu alanda alınan saç stereo-mikroskop kullanılarak 1-saç greft içine kadar bölünmüş olması gerekir. Teknik sonra konuşma, bir kaş nakli gerçekten foliküler ünite transplantasyonu, daha ziyade micrografting bir ultra-rafine formu değildir.

Cilt yüzeyi çok akut açılarla oluşturulmuş olması alıcı siteleri içine yerleştirilmiş tek saç micrografts, beceri ve deneyim ile ilgili önemli bir gerektirir. Buna ek olarak, hastanın saç salladı ya da kıvırcık, saç, saç gövdesine bu eğri, kaş doğal kıvrımını takip şekilde döndürmek için özellikle önemlidir.

Kaş nakli için dört ipuçları:

nakli tek tüyleri, birden fazla kılların greft kullanın
kıllar doğal kaş eğriyi takip rotasyona tabi tutulmalıdır
saç nakli, cilt yüzeyi mümkün olduğunca olduğunca düz yalan dikilmiş olmalıdır
nakledilen greft işaret kaşının üst kıllar ve biraz aşağı ve hafifçe yukarı doğru işaret ve düşük olanlar, kaşları verir birbirine sırt oluşturarak, doğal kaş farklı bölgelerinde saç yönde değişiklikleri dikkate alınmalıdır kendi dolgunluk

Kaş nakli Kozmetik Sonuçları

Kaş saç nakli güvenli ve kozmetik zarif bir yöntem olmasına rağmen, bu tip saç restorasyon geçiren önce dikkate alınması gereken bir takım şeyler vardır. Kaş nakledilen saç saç derisine saç nakli olduğu gibi, büyümeye devam edecek ve bu nedenle periyodik olarak kesilmelidir. Küçük bir rahatsızlık olmasının yanı sıra, saç kırpma, ince uçlu sonu olarak el değmemiş bir saç gibi hassas değildir bir kesim sonu bırakıyor.

Iyileşme süreci, tüm yaralar sözleşme. Alıcı siteleri sözleşme gibi, onlar biraz düz yönelim değişebilir ve bazen istiyorum biraz daha artmış kaş saç neden.

Saç nakli, donör saç kafa derisinin başka bir yerinden alınan alınan ve kibrit mükemmel, kaş nakli, saç, kaş dışında vücudunun bir parçası alınan ve böylece her iki konuda biraz daha farklı özelliklere sahip olacak, aksine büyüme hızı ve görünüm. Farklı olduklarını, daha sonra zaman içinde, nakledilen kafa derisi, saç büyüme yaklaşık desen ve mevcut kaş saç özellikleri yavaş yavaş başlayacak, ama tamamen bu maç asla.

Bir yıl boyunca bir kaş nakli görünüm olgun. O zaman, ek bir kaş saç nakli işlemi olarak kabul edilebilir. Bu süre zarfında, kaş tweezed ve ihtiyaç şeklinde olabilir.

CEVAP VER