Koza Saç Ekimi Dr. Ali Karahan direktörlüğünde kurulmuş olup, operasyonlar Op. Dr. Gülden Avcı ile birlikte gerçekleştirilmektedir. Ekip çalışmalarına ayrıca 7 kişilik medikal kadro eşlik etmektedir.

Koza Saç Ekimi bünyesindeki doktorlar ekim operasyonlarını ise Anadolu yakasının Avrupa Kalite Yönetimi ödülünü almış Kadiköy Şifa Ataşehir Hastanesi’nde gerçekleştirmektedir. 10 000 metrekarelik hizmet alanı üzerine kurulu olan Özel Kadıköy Şifa Ataşehir Hastanesi toplam 87 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Merkezden alınabilecek hizmetler ise; saç ekimi ve tedavileri, meme estetiği, vücut estetiği, yüz estetiği ve medikal estetik uygulamalarıdır.

3 YORUMLAR

  1. öncelikle ekip son derece başarısız.en eski eleman 7-8 aylık ve işi yeni öğreniyor.başlarında dr yok.dr.parayı alıyor bir daha göremiyorsunuz.gördüğüm kadarıyla kullanılan aletler steril değil.banyoda tutulan bir sıvının içinden alınıyor fakat su olabildiğince kirli.ameliyat odası gayet dağınık.giren çıkan belli değil.çok fazla insan ve laf kalabalığı var.ben yaptırdım çok pişman oldum umarım mikrop kapmam.zaten ekilen sayi 3000 deselerde bu sayının daha farklı oldugunu öğrendim.söyledikleriyle verdikleri kağıtta yazılan farklı.

  2. Geçmiş olsun Cihan Kardeş..
    Adam zaten anestezici . bende anladım ama maalesef senin gibi bir kere düştüm ellerine. Saçlarım eskisinden kötü oldu. En mantıklısı sağlık bakanlığına şikayet etmek. İlk işim bu olucak.

  3. arkadaşlar bende koza saç ekimi ile görüştüm ve çok ikna edici konuşuyorlar.İki doktorumuz ameliyata giriyor ve her şeyleriyle mükemmel olduklarını söylüyorlar.Saçlarınız çıktı mı?Gerçekten de kötüler mi?

CEVAP VER