Uzun süredir saç dökülmesinden şikâyetçi olan sanatçı Mahmut Tuncer sonunda kararını vererek soluğu Etilerdeki Saç Ekimi ve Plastik Cerrahi Hastanesi’nde aldı.

Ünlü türkücü, daha gür ve sağlıklı saçlara kavuşmak amacıyla hastanenin Medikal Direktörü Uzm. Dr. Servet Terziler’in tavsiyesi üzerine operasyon kararı aldı. Operasyon için hastaneye eşi ve kızıyla birlikte gelen Tuncer, rahat ve esprili tavırlarıyla dikkat çekti. Tuncer, neşeli girdiği saç nakli operasyonunda 6 saat kaldı. Tuncer’i operasyon sonrası çıkışta yine eşi ve kızı karşıladı.

Uzm. Dr. Servet Terziler ve ekibinin gerçekleştirdiği saç nakli operasyonunda Tuncer’e 2800 saç kökü nakledildi. Uzm. Dr. Terziler; “Mahmut Bey, saçlarındaki seyrelme nedeniyle bize başvurdu. Kendisinin ense bölgesinden aldığımız saç köklerini tek tek alarak lateral slit yöntemiyle, şikayet konusu olan bölgelere naklettik. Toplamda 2800 saç kökü nakletmiş olduk. Bu sayede Tuncer’in saçlı bölgesi çok daha homojen bir yapıya kavuşacak.” dedi.

Dr. Servet Terziler, Mahmut Tuncer’e keyifli bir saç ekiminin yapıldığını, Tuncer’in 10 gün içinde yüzde 80 oranında normal görüntüsüne kavuşacağını, nakledilen köklerin ise 2 ay süre sonra uzamaya başlayacağını; 6 ay sonunda ekilen saçların çıkışının tamamlanacağını ifade etti.

1 YORUM

  1. vay be. mahmut abi de ektirdi sonunda demek. kaç yaşında adam iğneden korkarken ekime cesaret etmiş. demek bizim hiç düşünmeden yaptırmamız lazım. insan kendi için de bişiler yapmalı. sonuçta mutlu dedğilse paraya da kıymalı, acıya da katlanmalı.

CEVAP VER