Megahairtrans saç ekim merkezi 1995 yılında İstanbul’da saç ekimi uzmanı Gülten Ünveren tarafından kuruldu. İlk saç ekim merkezini İstanbul Etiler’de daha sonraki şubesini İzmir Alsancak’da, üçüncü merkezini de Ankara Tunalıhilmi semtinde açtı.

Sağlık Bakanlığı’nın saç ekimini hastanede yapılması gerektiği kararı ile tüm şubelerini kapatan Megahairtrans Nakkaştepe’de saç ekim, hasta kabul merkezini açtı ve operasyonlarını cerrahi merkez ruhsatlı hastanelerde yapmaya başladı.

Saç ekimi konusunda yurt içi ve yurtdışı reklamlar vererek saçsız kişilerin saç ekimi hakkında yenilikleri duyurmuş, Türkiye de sağlık turizm hizmeti ile pek çok yabancı hastayı konuk ederek saç ekimini başarı ile yapmış ve yurtdışından yabancıların saç ekimi ve diğer sağlık hizmetlerine gelmelerini sağlayarak sağlık hizmetlerinin yurtdışında kalite ve güvenilirliğini arttırmıştır.

4 YORUMLAR

  1. Meın Aufenthalt ım Zuge der Haartransplantatıon ım Hotel, sowıe dıe Behandlung an sıch lıefen reıbungslos ab. Der Heılungsprozess gleıch nach der Behandlung laeuft auch gut. Ich war ca. 10 Stunden ın Behandlung. Ich bın mıt dem Ablauf der Behandlung zu 90 % zu frıeden. Das eınzıge was ıch dırekt auch dem Personal gesagt habe, waren eınıge Punkte, welche dıe Hygıene betrafen. Nıchts weltbewegendes, dıe Klınık stand dıeser Krıtık sehr offen gegenüber und war mıt eıner sofortıgen Umsetzung der vorgeschlagenen Massnahmen eınverstanden. Im Grossen und Ganzen lıef dıe Behandlung reıbungslos ab. Ich würde mıch wıeder für dıese Klınık entscheıden. Dıeser Beıtrag wurde dırekt nach dem ersten Tag meıner Behandlung verfasst. Der Servıce, der Transfer vom Flughafen ıns Hotel und alles drum herum waren sehr gut.

  2. Ben Almanyadan geldim. Gülten Hanım Sabiha Göçen havalanından özel arabasıyla aldırdı beni. Kafamda bir sürü soru vardı ve bu soruları bir çok saç ekim merkezi çözemedi. Bir çok yere başvurdum bunun için… Gülten Hanım neredeyse her soruma cevap verdi ve korkumu yenmememi sağladı. Şahse güvendim ve kendimi Gülten Hanıma teslim ettim. İstanbulda o kadar güzel karşılandım ki çok memnun kaldım. Otele yerleştiridim. Ertesi gün kliniğe gittiğimizde tahlillerim yapıldı. Ve sonuçların durumu iyi çıkınca operasyona başlandı. Tabiki ilk olarak Gülten Hanım operasyon hakkında çok iyi bir bilgi verdi. 2. kez ve Gülten Hanıma daha çok güvenim oldu. Daha sonra 9operasyona girdim ve 8 saat sürdü. Operasyon sonunda güzel bir pansuman yapıldı. Gülten Hanımın İstanbul gezisinden ertesi hgün sonra almayaya döndüm Şuan çok iyiyim ve saçlarım çıkmaya başladı. Gülten Hanımla beraber ekibine çok teşekkür ederim.

  3. Saç ekimiyle alakalı biraz kaygılarım vardı ama uzmanların beni bilgilendirmesi doğrultusunda bu kaygılarımdan arındım ve saç ekimi yapmaya karar verdim.

CEVAP VER