Opr. Dr. Cem Payaslı Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Bölümünden mezundur. Estetik ve Plastik Cerrahi ihtisasını tamamladıktan sonra Zonguldak Devlet Hastanesinde mecburi hizmetini yaklaşık 800 operasyon ile bitirmiştir. Payaslı İspanya’da ünlü estetik cerrah Op. Dr. Xavier De Benito ile estetik operasyonlarda bulunmuştur ve askı tekniği konusunda sertifika almıştır. 2 sene Altunizade’de özel bir klinikde bulunmuş olan Dr. Payaslı, görevine kendi kliniğinde devam etmektedir.

Saç ekiminden plastik cerrahi ameliyatlarına, medikal estetik uygulamalarından saç tedavilerine geniş bir yelpazede hizmet sunan Dr. Payaslı Bağdat Caddesin’ndeki kliniğinde hizmet vermektedir.

2 YORUMLAR

  1. aaaa. cem hoca saç ekimi de mi yapmaya başlamış. ben onda burun estetiği olmuştum. çok memnunum sonuçlarından. çok ilgili alakalı titiz bi doktor. eminim saç ekimini de aynı titizlikte yapıyordur. tavsiye ederim yani.

  2. evetben de esteworld deyken burun estetiği olmuştum. işiniçok iyi yapan biri. ben çok memnun kalmıştım ameliyat sonucundan. ama şimdi ayrılmış kendine muaynehane açmış galiba. saç ekiminide başamış. o işi de layıkyla yapıcana eminim ben cem beyin.

CEVAP VER