Saç ekimi giderek en çok uygulanan estetik cerrahi uygulamalardan biri haline gelmiştir ve özellikle ülkemiz saç ekimi konusunda Avrupa’nın da önünde yer almaya başlamıştır. Saç ekimi konusunda özellikle Avrupa ülkelerinden olmak üzere birçok ülkeden ciddi bir talep vardır. Saç ekimi konusunda Türkiye’de öncelikle İstanbul ve Ankara en önde gelen merkezlerdir. Saç ekimi için Ankara tercihi özellikle Avrupa’da yaşayan Türk vatandaşlarımızın ilk sırada tercih ettikleri bir şehirdir. Farklı şehir ve ülkelerden Ankara’ya gelip saç ektirecek kişilere firmalar çeşitli paketler sunarak hizmet etmektedirler.
Ankara’da saç ekimi işlemini yaptırmak isteyen hastalar şehri görme gezme fırsatı da yakalamış olur. Türkiye’nin başkenti olan Ankara, sakin ve düzenli bir şehir olarak tanınır, bunun yanında gezilip görülmesi gereken birçok ünlü yere sahiptir.
Anlatmakla bitmeyecek kadar görkemli ve destansı bir tarihe sahip olan Ankara’da görülmesi gereken yerler de bir o kadar çoktur. Ankara’da bulunuyorsanız eğer, Anıtkabir’e uğramadan olmaz. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e ait olan Anıtkabir, tüm haşmetiyle Ankara’ya tepeden bakar. İçerisinde bulunan Atatürk’ün eşyaları ve bal mumu heykeli sizi oldukça etkileyecektir. Şehrin en kalabalık meydanlarından biri olan Kızılay’ın diğer tüm bölgelere ulaşım rahatlığı vardır. Bunların yanında Ankara’nın en popüler caddeleri arasında yer alan, şiirlere konu olan Tunalı Hilmi Caddesi’nde gezebilir, Karum’da alışveriş yapabilir, Anadolu Medeniyetler Müzesi’ni ziyaret edebilir, Atakule’den Ankara’yı yukardan izleyebilirsiniz.

Ankara’da yer alan saç ekim merkezleri arasında Ankara International Saç Ekimi, Ankara Marmara Hair, Ankara Marmara Saç Ekimi, Vuvimex gibi merkezleri sayabiliriz.

Saç ekimi ile ilgili detaylı bilgi almak ve merkezlerle iletişime geçmek için yukarıdaki formu doldurarak bize göndermeniz yeterli.

CEVAP VER