Turistler ve yurtdışında çalışan Türkler, daha ucuz olması nedeniyle saç ektirmek için Türkiye’ye gelirken; saçları dökülenler, hem tedavi hem de tatil için özellikle Antalya’daki saç ekim merkezlerini tercih ediyor. Antalya’ya saç ekimi için gelenler arasında ilk sırayı, Almanya’da yaşayan Türkler alıyor. Ardından Hollanda, İngiltere, Fransa, Danimarka, Norveç, İsveç, İran ve diğer Avrupa ülkelerindeki Türklerle yabancılar geliyor. Berlin’de içecek ve gıda toptancılığı yapan Yüksel Arslan, burada saç ektirenlerden biri. Arslan, “Almanya’da 5 bin avrodan aşağı saç ekimi yapılmıyor. Burada 1500 avroya saç ekimi yaptırıyorum. Aradaki fiyat farkıyla, memleketimde bedava tatil yapmış oluyorum” dedi.

Turizm denince Antalya için ayrı bir parantez açmak gerekir. Antalya Türkiye’de İstanbul’la birlikte turizmin lokomotifi konumundadır. Antalya, dört mevsimde de turizm olanaklarının ve tesislerinin olduğu bir ildir. Antalya’da kültür turizmi başta olmak üzere deniz, spor, sağlık, kış, kongre, yayla, mağara, kamp ve inanç turizmi yapılabilmekte bu turizm seçenekleri için tesisler bulunmaktadır. Sizde saç ekimizle beraber yapacağınız tatilinizde bu eşsiz zenginlikten yararlanabilirsiniz. Antalya’nın en büyük su kaydıraklarına sahip olan Aqualand’da eğlenebilir, Konyaaltı Plajı’nda dinlenebilir, tarihi bir köşe olan Kaleiçi’nde gezebilir hatta Köprülü Kanyon’da rafting yapabilirsiniz.

Antalya’da saç ekimi yapan merkezleri sayacak olursak Hairmed, Antalya Saç Ekimi ve Hair Transplantation Turkey bunlardan saedece birkaçıdır.

Daha detaylı bilgi için yukarıdaki formu doldurmanız yeterli.

2 YORUMLAR

  1. ben antalyada oturuyorm ve 46 yaşındayım saç ektirmek istiyorum. saçlarımda beyazlanma var acaba saç ekiminde bir skıntı olur mu ve saç ekimine yaşımın etkisi olurmu genelde gençler yaptırıyor diye görüyorum da

  2. ahmet bey merhabalar. ben 48 yaşındayım. ekimim yaklaşık 9 ay önce oldu. şuan sonuçlarını görmeye başladım. gayet memnunum. benim de beyazlarım var. hem yaşınız için hem de beyazlarınız için dert etmenize gerek yok. hayırlı günler dilerim.

CEVAP VER