Saç Ekimi Forum sitesi forum olması dolayısıyla herkesin düşüncelerini dinlemekte ve saygı duymaktadır. Saç ekimi forumlarında bütün hastalara tek tek ilgi gösterilmekte ve sorulan sorulara tek tek cevap verilmeya çalışılmaktadır.

Saç ekimi konusu sitemizin temel konusudur. Sitemizi ilk defa ziyaret ediyorsanız, saç ekimiyle ilgili kafanızı karıştıran bilgiler bulunuyor olmalı. Ancak biz bu karışıklığı kafanızdan silecek şekilde en güzel en detaylı biçimde saç ekimi makalelerimiz ile saç ekimi yöntemlerini anlatarak ziyaretçilerimizi bilgilendirmekteyiz. Elimizden gelenin en iyisini sizler için yapıyoruz.

 

Saç ekimi forumlarında yaptığımız incelemeler sonucunda saç ekimi konusunda sorulan sorular ve saç ekimi yaptıran kişilerin yaptığı yorumlar şöyle.

Saç ekimi yaptıracak kişilerin soruları:

@ Salih Koç

Bende saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum biraz araştırma yaptım fakat saç ekim fiyatları ile ilgili net rakamları veren bir makale bulamadım bana saç ekimi ücretinin ne kadar olduğunu söyleyecek kimse var mı?

@ Bekir Kapçı

Saç ekimi yaptırmayı bende düşünüyorum fakat televizyondan, gazeteden ve internet ortamlarında gördüğüm ve okuduğum kadarıyla yetinemedim gidip saç ekimi yaptıramadım birde saç ekimi yaptıran arkadaşlara sorayım dedim bana saç ekimi ile ilgili önerileri olan arkadaşlar var mı?

@ Murat

Saç Mezoterapisi saç dökülmesini gerçekten engelliyor mu?

@ Hayati Sönmez

Saç ekiminde en çok tercih edilen yöntem FUE ile saç ekimi yaptıranlar bana FUE konusunda bilgi vere bilir mi internet ortamın da olsun televizyon da olsun verilen bilgiler gerçekten doğrumu.

Saç ekimi forum sitelerinde bu sorulara saç ekimi yaptıran kişilerin yorumları ve cevapları.

@ Haldun

Ben bundan 3 yıl önce saç ekimi yaptırdım ve saç ekimi yaptırdığım için çok memnunum son 10 da mutlu olduğum ve sıkıntı stres yapmadığım günler saç ekimi yaptırdıktan sonraki günler diyebilirim. Ben saç ekimi yaptırdığımda verdiğim ücret 7,000 TL idi ama şunda saç ekimi fiyatları ne kadar bilmiyorum belki daha yüksek belki daha düşük hiçbir fikrim yok.

@ Abdurrahman Kolpa

Ben 2 yıl önce saç ekimi yaptırdım ve saç ekimi yaptırmadan önce bende televizyon ve gazetelere pek inanmamıştım. Ancak detaylı bir araştırmadan sonra saç ekim merkezine giderek doktorumun sözünü dinledim ve saç ekim uygulamasını yaptırdım gerçekten olumlu sonuç aldım ve bu çok güzel bir şey yıllar sonra tekrar saçım var.

@ Sabri Temel

Ben bir buçuk yıl önce saçlarımın incelmesi, güçsüzleşmesi ve dökülmeye başlaması nedeniyle saç ekimi merkezlerine gidip danıştım ve saç mezoterapisi yaptırdım birkaç seans sonra bunun etkilerini görmeye başladım. Unutulmaması gereken bir konuda ilk seanslarda etkisini göremezsiniz kesinlikle bu yüzden tedavinizi yarım bırakmayınız. Kesinlikle kulaktan duyma yöntemler kullanmayınız.

@ Kemal Taş

Saç ekimi yönteminde yıllarda kullanılan ve tercih edilen yöntem FUE yöntemidir çünkü ağrısız bir işlemdir bu işlem. Ve kesinlikle saç ekimi yaptırdığınız çıplak gözle anlaşılmamaktadır. FUE tekniği kendini saç ekimi yöntemleri arasında ispatlamış bir yöntemdir içiniz gayet rahat olsun FUE tekniğini kullanırken.

Şu unutulmamalıdır ki saç ekimi işleminizde yöntemler değişiklik gösterebilir bunu unutmayınız hastanın saç dökülme şekline göre bunlar değişebilir. Bunu da doktorunuza bırakmalısınız.

 

Saç ekimi forumlarında sorulan sorular ve bu sorulara verilen cevaplar ve saç ekimi konusunda yapılan yorumlar bu şekilde saç ekimi forumlarında genellikle bu şekilde sorular ve yorumlar bulunmaktadır.

15 YORUMLAR

  1. merhabalar. ben saç ekimi düşünüyorum. henüz karar veremedim ama araştırıyorum. ben de sitenizi takip ediyyorum. yorumları ve bilgilendirmeleri okuyorum. tarafsız olarak bilgilendirmeniz çok güzel. elinize emeğinize sağlık çok teşekkür ederiz. kolay gelsin,

  2. arkadaşlar saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum. saç ekimi forumlarını dolaştım ama net kararımı veremedim. lütfen bu konuda bilgisi ve tecrübesi olan varsa yani damdan düşen bir arkadaş varsa bana buradan fikir verebiilir mi

  3. gerçekten güzel bi site olmuş ellerinize sağlık. umarım diğerleri gibi yalan yanlış şeyler ve reklamlar olmaz. çünkü bi sıkıntımız var ve buna çare arıyoruz. kim ne derse inanıyoruz. sonra sonuçlar hüsran oluyor. lütfen gerçekleri yazalım. yorumlarımıza dikkat edelim arkadaşlar.

  4. 2010 yılında A… K…saç ekimi yaptırmak için trabzondan istanbula gittim.gitmeden önce banka yoluyla hesabına ön ödeme olarak 500tl göndermiş ve randevu almıştım.Bakırköye muayenehanesine gittim ancak muayenehane bir apartman dairesinden başka birşey değildi.Saç ekimi ciddi ve önemli bir cerrahi müdaheledir.Ne bir ameliyathane ne bir hastahane ortamı vardı.Kendi odasında dişçi koltuğuna benzer bir koltukta ekimleri yapıyordu.Ameliyatın sonucuyla ilgili kuşkularım vardı ve haklı olarak sonuç doğal olacakmı, kaç greft ekeceksiniz, daha önce ektiklerinizin resimlerini görebilirmiyim şeklinde sorular sordum.Ancak senle uğraşamam diyerek beni muayenehaneden kovdu.Şunuda belirtmek isterimki bir mühendisim ve daha önce böyle bir terbiyesizlik görmemiştim.Saç ekimi yaptırmayı düşünüyorsanız daha ciddi kuruluşları araştırmanızı öneririm.Bu işi hakkıyla yapan birçok hastahane var.Kesinlikle FUE yöntemiyle yaptırın ve kesinlikle ciddi bir hastahanede yaptırın.Mümkünse daha önce yaptıkları örnekleri görerek karar verin.Ben 7 ay önce b……tıp merkezinde yaptırdım ve şimdi çok memnunum.Geçmiş olsun.

  5. beylikduzu tıp merkezınde saclarımı ektırdım gerek e…haırtrans calısanları gerek hastane ortamında guvende olmanın rahatlıgıyla ıyı bır operasyon gecırdım kendılerıne cok tesekkur edıyorum bu kadar dogal saclarımın olucagını bılseydım kesınlıkkle daha önce yaptırırdım. disiplinli çalısmalarından dolayı erkan bey ve özhan beyle murat beye ilgilerinden dolayı tesekkurlerımı borc bilirim ve herkese gönül rahatlıgıyla tavsiye edebilirim.

  6. m… klinikte yaptırdım saç ekimini ilgi alaka çok güzeldi. sonuçlar henüz net değil ama şimdilik çok memnunum ben durumdan yine detayları ilerde paylaşırım

  7. Saç ektirmeyi düşünen arkadaşlar var ise sapphire blade saç ekimi ile ekim yaptırmalarını öneririm daha iyi ve çabuk sonuç alıyorsunuz ben memnun kaldım sizede tavsiye ederim

  8. BEN AHMET BİR YIL ÖNCE SAÇ EKİMİ YAPTIRDIM ÇOK MEMNUN KALDIM SÜREÇ İNANILMAZ KOLAY VE RAHAT GEÇTİ TÜM KORKULARIM ÖN YARGILARIM SİLİNİP GİTTİ ŞUAN KEŞKE DAHA ÖNCE YAPTIRSAYDIM BUNCA ZAMANI NASIL KAYBETMİŞİM GEREKSİZ TAKINTILARIMLA . SİZLERE TAVSİYEM BİRAN ÖNCE DÜŞÜNÜYORSANIZ YAPTIRIN ZAMAN KAYBETMEYİN SONRA GİDEN YILLARINIZA ÜZÜLÜYORSUNUZ.

  9. Merhaba benim saçlarımda çok dökülme oldu artık stresten kaynaklımı yoksa irsimi bilemiyorum bu konuyu araştırmadığım sayfa kalmadı. Birçok ürün denedim ama daha çok dökülmesine sebep oldu. Çok kafaya takmıştım bu durumu günlük yaşantımı bile etkilemeye başlamıştı. Bende en son çareyi saç ektirmekte buldum. 3500 gerft ekildi fue yöntemi ile. Güzel bir ekim oldu saçlarım 3. ayın sonunda çıkmaya başladı şimdi 6. aya giricem uzamasını sabırsızlıkla bekliyorum.

CEVAP VER