Saç ekimi saç dökülmesi yaşayan insanların hayatları boyunca yaşayacakları ender operasyonlardan biridir. Böyle olunca da bu karar verilirken titiz ve dikkatli bir araştırma yapılması gerekmektedir. Saç ekimini araştırırken en fazla yardım aldığımız medya aracı internettir. Bu uygulamayı yapan merkezlere ait sitelerin yanı sıra  forum ve bilgilendirme siteleri daha tarafsız bilgiler ve yorumlar içermektedir. Hastane veya merkezler sonuçta birer ticari işletme oldukları için taraflı olmaları beklenebilir. Ancak sac ekimine karar vermeden önce tarafsız yorum ve görüşler bizim için önemlidir.

Saç  ekimi forum ve bilgilendirme sayfalarında karar vermemizde önemli kriterlerden olan kalite, fiyat, mekan ve hizmet gibi detayları bulabilirsiniz. Daha önemlisi yaşanmış hikayeleri bulabilirsiniz. Tabi her alanda olduğu gibi forumlarda da kasıtlı yorumlar olabilir ancak bu genelin faydasız olduğu anlamına gelmemelidir.

Saç ekimi öncesi sonrası resimler ve yorumlar uygulamayı yapan hastanelerin resmi Web sitelerinde yayınlamadıkları için özellikle forumlarda bu görüntüleri incelemeniz karar vermenizde faydalı olacaktır. Saç ekiminizi yapacak olan uzman hakkında görüşler ve yaşanmış tecrübeler kararınızı değiştirmemizde veya verdiğiniz kararı kesinleştirmenize yardımcı olacaktır. Şunu da belirtmektedir yarar var ki, operasyonu düşündüğünüz ekiple bu görüş ve yorumları paylaşmanız belki onlara da haksız da yapılan bir yanlışı önlemenizi sağlar.

Saç ektiren kişi sayısı son yıllarda oldukça artış gösterdi ve forum sayfalarının en fazla konuşulan konuları arasında yerini aldı. Bu sayının artması konuyu araştıran kisiler icin ve gercekten bu isin hakkını veren uzman ve hastaneler icinde büyük fayda sağlamaktadır. Onlar da bir nevi en etkili reklam olan tavsiye ve interaktif dedikodunun faydasını gormektedirler.

Sizde  sac ekimi yaptırmayı düşünüyorsanız, deneyimlerinizi saç ekimi forumlarında paylaşmanz, eğer mümkünse saç ekimi görüntülerinizi paylaşmanız, sizin bugün ihtiyac duyduğunuz bilgilere baskalarının cok daha rahat ulaşmasını sağlayacaktır.

Şunu unutmayalım ki bilgi ve sevgi paylaştıkça çoğalır. Sağlıklı ve başarılı bir bir saç ekimi dileklerimle…

2 YORUMLAR

  1. merhabalar. öncelikle böyle bilgilendirici bir sayfa yaptığınız için emeğinize sağlık. gerek ekim öncesi operasyon gerekse ekim sonrası için açıklayıcı bilgiler var. ayrıca merkezler hakkında da tarafsız bilgiler vermişsiniz. ancak ekkim yaptıran arkadaşlar biraz daha yorum yapsınlar lütfen. çünü ekim düşünen insnalar var ve onların fikirleri bizim için çok önemli. nelere dikkat edelim. nerelere gidelim? şimdiden saolun.

  2. merhaba. ben yaklaşık 7 ay önce saç ekimi yaptırdım. çokta memnun kaldım doğal bir görünüm oldu 12.ay sonunda tam oturur uzar dediler şimdiden bile gayet doğal ve iyi görünüyor. tavsiye ederim

CEVAP VER