Her yıl 250 bin medikal turistin ziyaret ettiği Türkiye, sağlık turizmine saçlarını kaybedenleri de dahil etti. Erkeklerin en büyük sorunları arasında yer alan kellik, artık sağlık turizmi kapsamında tedavi ediliyor. Saç ekiminde dünyada ilk sırada yer alan Türkiye başta Arap ülkeleri olmak üzere Almanya, Hollanda, Fransa gibi ülkelerden de yoğun talep görüyor.

Dünyanın farklı ülkelerinden çok sayıda hasta tedavi için Türkiye’deki özel sağlık kuruluşlarını tercih ediyor. Dünyaca ünlü Türk doktorları tarafından modern yöntemlerle gerçekleştirilen tıbbi operasyonlar yabancı turistlerin hem sağlığına hem de cebine fayda sağlıyor.

Ciddi bir sağlık turizmi potansiyeli olan bir sektörde Türkiye dünya lideri konumuna gelmiş ve saç ekimi denince akla ilk gelen ülke olmuştur. Turizm şirketlerinin sadece bu işlem için sağlık turları düzenlerken saç ekim merkezleri hastalarının tüm gereksinimlerini karşılayan çeşitli paketlerle en iyi hizmeti sunmayı amaçlamışlardır.

Fransa’da yaşayanların saç ekimi için Türkiye’yi seçmelerindeki en önemli nedenler ise şunlardır.

– Türkiye de operasyonların daha ekonomik ve daha ucuz olması,
– Turistik açıdan zengin ve tarihi bir bölge olması,
– Ulaşım ve vize sorunun olmayışı,
– Medikal turizm sektöründe çalışan firmaların oldukça iyi hizmet vermeleri,
– Türk plastik ve estetik cerrahların ustalığı…

Fransa’daki gurbetçilerimiz eş, dost, akrabadan referans alarak gelirken, yabancılar ise internetten araştırarak başta İstanbul olmak üzere ülkemizin büyük şehirlerinde operasyonlarını yaptırmaktadırlar. Siz de Fransa’da yaşıyor ve Türkiye’de saç ekimi düşünüyorsanız tek yapmanız gereken internetten araştırarak merkezlerle irtibata geçmek. Pek çok merkez karşılama, transfer, konaklama gibi sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan hizmetleri bir pakette sunmaktadır. Kendinize ayıracağınız sadece 3 günle hem saç ekiminizi yaptırabilir hem de kısa bir tatil yapabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için lütfen yukarıdaki formu doldurarak bize gönderin.

3 YORUMLAR

  1. merhabalar. ben sabri. fransada yaşıyorum. saç ekimi yaptırmak istiyorum. sizin de söylediğiniz gibi burda fiyatlar çok pahalı. tüekiye’de ekim yaptıran arkadaşlarım var ve çok memnunlar sonuçlarından. ben de en kısa zamanda tatilimi ayarlayıp saç ekimi için istanbula gelmeyi düşünüorum. yakında görüşmek üzere.

  2. merhaba. ben de ekim yaptırmak istiyorum ve fransa da yaşıyorum. geçen ay geldim bi iki yerle görüştüm hatta. ortalama 2500 grefte ihtiyacım varmış. çok da ilgilendi hepsi saolsunlar. ama ben genede emin olamiyorum. fransadan gelenler en çok hangi merkezde ektiriyor. yazabilirmisiniz. ya da ektiren varsa yazsın lütfen.

  3. Fransada yaşıyorum son 3 sene içinde saçalarım çok döküğlmeye başladı bende türkiyeden yorumları okudum güveenemedim ama daha sonra tatil için gittiğimde gidip görüşyüm imnanılmaz derecede ilgilendiler şimdi saçlarım çok sağlıklı daha sonra saçlarınıza prp deniklen şeyi uygulatın sorun

CEVAP VER