Türkiye saç ekimi operasyonu konusunda, 400 üzeri bu alana odaklanan ve uzmanlaşan saç ekimi merkezi ile dünyada lider.

Saç ekimi işlemi için Türkiye’yi tercih edenler en az 4 veya 5 gün planlıyor. İstanbul’un çok güzel bir şehir olduğunu ve gezilecek çok fazla yer olduğunu da düşündüğümüzde bu süre az bile denilebilir.

Uygun Fiyatlar

Diğer dünya ülkelerine kıyasla Türkiye’de fiyatlar çok daha uygun. Avrupa ve Amerika’da saçekimi işlemi için planlamanız gereken bütçe Türkiye’ye göre 2-3 kat daha fazla.

İyi Ekipler, Doğal Sonuçlar

İstanbul, saç ekimi konusunda dünyanın en fazla tercih edilen şehirlerinden biri. Sadece saç ekimi işlemine odaklanan kliniklerin sayısı çok fazla. Türkiye’deki kliniklerin büyük bir kısmı en ileri teknolojileri ve teknikleri kullanarak saç ekimi işlemlerini gerçekleştiriyor. Ayrıca  saç ekimi işleminde estetik bakış açısı ve el tecrübesi de çok önemli, bu da zaman ile gelişen bir konu. Dolayısıyla Türkiye’de saç ekimi işlemi, fazlasıyla tecrübeli doktorlar tarafından gerçekleştiriliyor.

Hızlı Randevu

Birçok ülkede bu alanda hizmet veren az sayıda klinik olması sebebiyle sıra beklemeniz gerekiyor ve ileri bir tarih için planlama yapılması söz konusu. Türkiye’de ise çok yakın bir tarih için randevu alabiliyor ve saçlarınıza tekrar sahip olabiliyorsunuz.

Turizm

Tarihsel, kültürel ve sosyal anlamda ilgi çekebilecek ve 24 saat yaşayan bir şehir İstanbul.

Konaklama

Saçekimi işlemi için Türkiye’yi tercih eden kişiler için konaklama bir sorun olmaktan çıkıyor; klinikler misafirlerini anlaşmalı oldukları otellerde misafir ediyor.

Ulaşım

Misafirler havalimanında  dillerini bilen şoförler tarafından karşılanıyor ve otele transferleri ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor. Yine tedavi süresi boyunca otel – klinik, klinik – otel transferleri ücretsiz olarak sağlanıyor.

CEVAP VER