Saç ekimi giderek en çok uygulanan estetik cerrahi uygulamalardan biri haline gelmiştir ve özellikle ülkemiz saç ekimi konusunda Avrupa’nın da önünde yer almaya başlamıştır. Saç ekimi konusunda özellikle Avrupa ülkelerinden olmak üzere birçok ülkeden ciddi bir talep vardır. Saç ekimi konusunda Türkiye’de İstanbul ve Ankara’dan sonra akla gelen ilk yer İzmir’dir. Merkezler sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan paketlerle sizlere çeşitli alternatifler sunmaktadırlar.

İzmir Ege’nin incisi, Ege’nin güzel ve nazlı kızıdır. Saç ekimi operasyonunuzu İzmir’de olmayı düşünüyorsanız bunu kısa bir tatile dönüştürme fırsatınız da olabilir. Bir turist olarak şehirde gezilmesi ve görülmesi gereken pek çok yer vardır. İşte size birkaç öneri; Balçova’da teleferik gezisi, Alsancak Kültürpark Fuar’da eğlenceli anlar, Konak’da Saat Kulesi, Kordon’da faytonla gezi, Kemeraltı’nda alışveriş, Karşıyaka’da eğlence…. Bunlardan en az üçünü yapmadan İzmir’den dönerseniz İzmir’e gitmiş sayılmazsınız.

İzmir’de yer alan çeşitli saç ekim merkezleri ise şöyle sıralayabiliriz; Clinich Hair Saç Ekim Merkezi, Deniz Saç Ekim Merkezi, Naturel Saç Ekim Merkezi, Suhairmed Saç Ekim Merkezi.

Bu merkezlere internetten ulaşabileceğiniz gibi detaylı bilgi için yukarıdaki formu doldurmanız yeterli.

5 YORUMLAR

  1. merhabalar. ben mehmet. balıkesirde yaşıyorum ve saç ekimi düşünüyorum. ancak o süreç zarfında pek fazla ortalarda görünmek istemiyorum. ben de ekim için izmire gidip hem de küçük bir tatil yaparım diye düşünüyorum. bu anlamda araştırma yapıyorum. izmirde ekim yaptırmış olan varsa düşüncelerini yazabilir mi lütfen. çok teşekkürler.

  2. İyi akşamlar arkadaşlar. İzmirde yaşıyorum ve yaşım 30. 2 ay önce İzmir Likya Estetik’de saç ekimi yaptırdım. Fue tekniği kullandılar, 3000 greft ektirdim. Lokal anestezi uyguladıkları için herhangi bir acı vs hissetmedim uygulama esnasında.. Uygulama 4 saat sürdü. Şu an için aldığım sonuçtan oldukça memnunum. Herkese şiddetle tavsiye edebilirim. Zerrin Kara’nın ellerine sağlık:))

  3. Geçen hafta saç ekimi yaptırdım L.Polikliniği’nde. 1 hafta olmasına rağmen sonuçtan memnunum. Zerrin Hanım işinde gerçek bir profesyonel. Mutlaka gidip görüşmelisiniz saç ekim tedavisi uygulatacak arkadaşlar

CEVAP VER