Saç dökülmelerini önlemek için piyasada belki de yüzlerce ürün bulunmaktadır. Ama bu güne kadar kesin sonuç veren bir ürün hala bulunamamaktadır. Bunun en büyük nedenlerinden biri de saçın farklı bir yapıya sahip olmasıdır. Denenen tüm ürünler kısmen iyi gelse de tam sonucu bir türlü veremiyor. Kimi ürün saç dökülmesini önlerken kimi ürün de saçların çıkmasında etkili oluyor. Bunlar tabi ki de kısmi yardım olarak adlandırılabiliyorlar. Tüm bunların haricinde eğer hedef hızlı  sonuç ise yapılacak şey saç ekimi yöntemini kullanmaktır. Saç ekimi işlemi diğer ürünler gibi aylarca hatta senelerce beklemenizi gerektirmez. Bir kaç ön hazırlığı vardır ve onlar tamamlandıktan sonra cerrahi işleme geçilir. Sizlerde bu yöntemi denediğinizde hata yapmadığınızı aksine bu güne kadar neden beklediğinizi düşüneceksiniz.

Saç ekiminde fiyatı etkileyen çeşitli faktörler vardır. Saç ekiminin yapılacağı yer, ekimi yapacak uzman, kullanılacak malzeme ve cihazlar, uygulanacak yöntem, operasyon sonrası takip ve destek hizmeti, seans ve greft sayısı bunlardan sadece bir kaçıdır. Saç ekim merkezleri talepler doğrultusunda çeşitli kampanya ve paketlerle hastalarına konforlu ve en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır. Şehirdışı ve yurtdışından gelen hastalar için VIP araçlarla karşılama, uçak bileti, konaklama, ilaçlar, bakım setleri, şehir gezileri istek ve alım güçlerine göre çeşitli paketlerde sunulmaktadır. Ayrıca merkezler özel günler ve zamanlarda gene çeşitli kampanyalar yaparak bazen fiyatlarında indirim yaparken bazen de operasyonunuz yanında çeşitli tedavi ve hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanmanızı sağlamaktadırlar.

Saç ekimi merkezleri ile irtibata geçip fiyat, paket ve kampanyalar ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz gibi yukarıdaki formu doldurup bize de gönderebilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. ben istanbulda yaşıyorum. saç ektirmek istiyorum. yere henüz karar vermedim ama benim düşüncem vericeniz paradan kısmamak. yani belkibeş yıldızlı otelde kalmıyım ama ekimim iyi olsun. sonucundan memnun olıyim. yanlış mı düşünüyorum.

  2. yılbaşı için kampanya yapan yok mu ya? biz de kurtulalaım artık bu kellikten. tam karar veriyorum bişey çıkıyo. bi terslik oluyo. kaç kere niyetlendim kısmet olmadı. belki bi yılbaşı özel kampanyası yardımcı olur karar vermemize.

CEVAP VER