Son yıllarda ünlüler arasında saç ekimi yaptıranların sayısı gün geçtikçe artıyor. Bunun son örneği ünlü futbol adamı Tanju Çolak oldu. Uzun zamandır saç ekimi yaptırmayı düşünen ve bir arayış içinde olan ünlü futbol adamı Tanju Çolak nihayet kararını verdi. Geçtiğimiz günlerde Estetistanbul Tıp Merkezi’nde Dr. Hamid AYDIN ve Dr. Reşat ARPACI’ya muayene olan Tanju Çolak şu açıklamalarda bulundu: “Uzun bir süredir saçlarımı korumak için Almanya’dan ithal edilen bir ürün kullanıyordum. Saçlarımın bu derece korunmuş olmasını bu ürüne borçluyum. Ancak bir yandan saçlarımı korurken bir yandan da saç ekimi düşünüyor ve araştırma yapıyordum. Dr. Hamid AYDIN ile yaptığım görüşme ile kararımı vermiş bulunuyorum. Programlarım ve işlerime göre bir program yaptım ve en kısa zamanda saç ekimi ameliyatımı olacağım.”

Dr. Hamid AYDIN ve Dr. Reşat ARPACI da yaptıkları açıklamada, “Tanju Çolak saç ekimi için çok uygun bir hasta. Eğer mezoterapi ve diğer yöntemlerle tedavi edilebilir bir hasta olsaydı öncelikle bu tedavileri önerirdik. Tanju Bey’in uzun yıllardır saçlarını koruyabilmiş olması çok şaşırtıcı. Bunu da kullandığı ürüne ve yaptığı bakımlara bağlıyorum. İnşallah en kısa sürede saç ekimini yapacağız. Dünyanın en son uyguladığı teknik olan FUE’yi uygulayacağız. Ameliyatımız yaklaşık 4 saat sürecek ve lokal anestezi altında yapılacak. Bu sebeple hastamız ağrı hissetmeyecek. Operasyondan bir kaç gün sonraki televizyon programına rahatlıkla çıkabilecek ve saçlarında operasyona ilişkin bir işaret kalmamış olacak. Tanju Çolak’tan sonra gerek futbol camiasından gerekse kendisini seven milyon kişilik kitleden birçok kişinin saç ekimi yaptıracağını düşünüyoruz.” dediler.

13 YORUMLAR

 1. ben de uzun zamandır düşünüyorum araştırıyorum saç ekimi için. tanju abinin de hayranıyım ayrıca. şimdi ektireceğini duydum. böle ünlü isimler de ekim yaptırıyolarsa cesaret ediyolarsa biz de yaptırabilriz diye düşünüyorum. en kısa zamanda gidip görüşücem bi yerlerle.

 2. Çam yağı diye bir şey kullanmış.. Geçen sanal alem reklamlarında gördüm..
  ” Çam yağı sayesinde saçlarım artık daha gür , eski saçlarıma kavuştum ” diye reklamda oynamış..
  Sahtekar..!!
  Saç ektirdim , ondan böyle demiyor da..

 3. bende gördüm o reklamları. internet sitelerinde falan var. ancak bence henüz olmamış tanju saç ekimini, olucakmış. yanlış mı anlamışım.

 4. arkadaşlar bunu her yerde paylaşalım. böyle türkiyeye maal olmuş bir insanda para uğruna bu ayıbı yapıyosa bizede deşifre etmek düşer.
  Ayıp yaa ayıp tanju çolak . Para bu kadarmı tatlı yaa. daha neler saydırmak istiyorum da haklıyken haksız olmayalım.

 5. zaten futbolcuykende böyle şeyler yapıyordu bu ilacı yapanda sahtekar tanju da reklamda başka biri oymasa herhangi sıradan biri olsa o kadar ilgimizi çekmez zatende inanmazdık ama tanju inandırdı bizi peki bu adam bunu yaparken hiçmi rezil olacağını bilmedi sen zatan gençliğinde de butbolcu değildin

 6. Selam,evet arkadaşlar eğer saç ektirip çam yağı diyorsa çok şaşırır ve üzülürüm çıkıp AÇIKLAMA yapmasını bekliyorum.Hoşça kalın.

 7. insan eğer ünlü ise reklamlarda oynar. ücretini de alır elbette.

  Ama böbrek nakli yaptırıp , “böbrek nakline gerek yok benim yeni böbreğim şu yağ-su-çiçek sayesinde oluştu” derse bu çok büyük terbiyesizliktir. Üstelikte yasaktır.

  Reklamın, doğruluğu ispat edilemiyorsa yapana da yaptırana da ciddi yaptırımları vardır.

  Tanju çolak’ı kınıyorum. yaptığı çok büyük terbiyesizliktir. Saç ektirip , çam yağı sürdüm demesi kabul edilemez. Ayrıca milletin kalbinde yer alan bir futbol kralı, kozmetik sektörünün kalpazanı olduğu açıkça bilinen birine hizmet edip kendini soytarı yapmaz.

  Krallar soytarı olmaz…

 8. aylar önce bu haberi bende izlemiştim muayane olmuştu doktoru aynen böyle açıklama yaptı 2-3 ay sonra tanjunun elinde bu ürünü görünce bende şaşırdım. Gerçekten çok ayıp bu sakız reklamı değilki. İnsanlar sana inanıp bu ürüne para harcayacaklar. Hadi parasından geçtim hayal kırıklığı yaşayacak. çevremde bu ürünü kullananlara çok söyledim dilimde tüy kalmadı tanju saç ektirdi dedim ama nafile…
  bende saç ektirmiş biriyim şuna dikkat çekmek istiyorum bu tür ürünler sadece saç dökülmesini önleyebilir ama dökülen saçı geri getiremez. ölüyü diriltmek nasıl imkansızsa bu da aynen böyle. değerli kardeşlerim lütfen böyle şeylere inanmayın. ben bu tür ürünlere dünyanın parasını harcadım bunlar sadece para ve zaman kaybı. 10 ay önce saç ektirdim sorun ortadan tamamen kalktı. şimdi çok mutluyum. size sadece şunu demek istiyorum: saçınız dökülüyosa bunun tek çözümü SAÇ EKİMİ. Bunun başka yolu yok. Saygılar…!

 9. sana yakışmıyor futbolun kralı milleti kandırırsın ama her kandırdığın vatandaşa öteki tarafta hesabını vermek çok zor olacak ALLAH islağ etsin seni paraya ihtiyacın bile yok senin bırak ta herkez seni güzel duygular içinde hatırlasın

 10. Tanju Çolak saç ekimini çoktan yaptırdı ben geçen sene ekim ayında okumuştum ekim yaptırdığını. o zamanda çam yağını araştırıyordum. bu aradada kullandığı ürünün reklamını yapmış işte kalan saçlarımı o ürüne borçluyum diye. bişey kalmamıştı ki zaten

CEVAP VER